Pulsar Music Player

Ücretsiz müzik ve ses uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 46.5 MB
  • Version 1.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Rhythm Software
Tamamen ücretsiz olan Pulsar Music Player uygulaması ile sevdiğiniz müzikleri kesintisiz dinleyebilirsiniz!

Tam donanımlı, material tasarımlı ve reklamsız olan en iyi müzik oynatıcılarından biri olan Pulsar Music Player uygulaması; muhteşem ara yüzüne ve birbirinden ilginç animasyonlara sahiptir. Albüm, sanatçı veya müzik türüne kolayca arama yapabileceğiniz Pulsar Music Player uygulamasında dilediğiniz müziği tek dokunuşla oynatabilir veya düzenleyebilirsiniz.

En son oynatılan veya yeni eklenen parçalar ile çeşitli kategorilere ayrılan bu uygulamada akıllı çalma listeleri oluşturmak da oldukça kolay! Dilerseniz sizin için hazırlanmış listelere de kolayca sahip olabilirsiniz.

Ana ekranınız için çeşitli widgetlerde sunan Pulsar Music Player uygulaması; eksik albüm veya sanatçı görsellerini de otomatik olarak senkronize etmektedir. Aralıksız oynatma desteği de sunan bu uygulamada şarkı sözlerini de görüntüleyebilirsiniz!

Chromecast desteği olan Pulsar Music Player, bluetooth üzerinden arabada otomatik çalmada gerçekleştirebilirsiniz. Uyku zamanlayıcı ve daha birçok özelliğe sahip bu uygulamayı siz hala denemediniz mi? Hemen şimdi Pulsar Music Player uygulamasını cihazınıza yükleyin, birbirinden ilginç temalar arasında gezinirken, en sevdiğiniz şarkıları dinleme fırsatı yakalayın!

Pulsar Music Player indir